Fryzjer / Stylista


Beauty for you - Włosy słowiańskie

Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładka strukturę. Włosy słowiańskie Beauty for you są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne z większym zakresie kolorystycznym. Duża gamma kolorystyczna sprawia, ze są one najpopularniejsze wśród profesjonalnych stylistów przedłużania włosów. Włosy można poddawać kręceniu, prostowaniu oraz farbowaniu. Przy prawidłowej pielęgnacji włosy można nosić do 18 miesięcy.
więcej informacji

Olaplex

Czyli magiczne cudo, które uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę. Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie.

OLAPLEX jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie ODBUDOWAĆ zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.
więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj i zarezerwuj dogodny dla siebie termin już dziś!

iDream Beauty & Spa

ul. Melchiora Wańkowicza 7,
02-796 Warszawa (metro KABATY)

tel. 533 928 645
e-mail: monika.tokarska@idream-travel.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 08:00 - 20:00
sb: 08:00 - 16:00